Kanał Wyżej
Struktura Organizacyjna DBFO Ursus

Dyrektor
Elżbieta Chybińska email: echybinska&um.warszawa.pl
pok.106, tel. 22 2770950
--------------------------------------
Główny Księgowy
Izabella Maliszewska email: imaliszewska&um.warszawa.pl
pok.105, tel. 22 2770944
--------------------------------------
Prowadzenie sekretariatu
Elżbieta Kłos - specjalista email: e.klos&um.warszawa.pl
pok.106, tel. 22 2770940
--------------------------------------
Komórka Księgowości
Jadwiga Twarogowska - specjalista email: jtwarogowska&um.warszawa.pl
pok.110, tel. 22 2770955
Ewa Carko - specjalista email: ecarko&um.warszawa.pl
pok.104, tel. 22 2770946
Ewa Kotz - specjalista email:ekotz&um.warszawa.pl
pok.104, tel. 22 2770947
Katarzyna Kluczak - starszy specjalista email: kkulczak&um.warszawa.pl
pok.110, tel. 22 2770956
Grażyna Ogonowska - specjalista email: gogonowska&um.warszawa.pl
pok.104, tel. 22 2770945
Monika Sobolewska - specjalista email: mo.sobolewska&um.warszawa.pl
pok.110, tel. 22 2770958
Mateusz Szabelski - specjalista email: mszabelski&um.warszawa.pl
pok.104, tel. 22 2770959
--------------------------------------
Planowanie, Analiza i Likwidatura
Małgorzata Olechno - starszy specjalista email: molechno&um.warszawa.pl
pok.107, tel. 22 2770953
Jolanta Rak - specjalista email: jrak&um.warszawa.pl
pok.107, tel. 22 2770948
Beata Łącka - specjalista email: blacka&um.warszawa.pl
pok.104, tel. 22 2770960
Agata Cygarowska - referent email: acygarowska&um.warszawa.pl
pok.109, tel. 22 2770961
--------------------------------------
Kasa
Ewa Czubak - specjalista-kasjer email: email: e.czubak&um.warszawa.pl
pok.109, tel. 22 2770951
--------------------------------------
Płace i ubezpieczenia społeczne

Beata Karczmarczyk - specjalista email: bkarczmarczyk&um.warszawa.pl
pok.121, tel. 22 2770952
Wiesława Szklarska - specjalista email: wszklarska&um.warszawa.pl
pok.121, tel. 22 2770969
Dominika Woźniakowska - starszy specjalista email: dwozniakowska&um.warszawa.pl
pok.121, tel. 22 2770949
Agnieszka Wanzke - specjalista email: awanzke&um.warszawa.pl
pok.121, tel. 22 2770957
--------------------------------------
Kasa zapomogowo - pożyczkowa
Jadwiga Twarogowska - specjalista email: jtwarogowska&um.warszawa.pl
pok.110, tel. 22 2770955
--------------------------------------
Informatyk
Jacek Głażewski email: jglazewski&um.warszawa.pl
pok.103, tel. 22 2770943
--------------------------------------
Radca prawny
Dorota Pawłowska email: dpawlowska&um.warszawa.pl
pok.103, tel. 22 2770954 email: dpawlowska&um.warszawa.pl



Strona główna
Rejestr zmian
MENU
Dokumenty
Struktura Organizacyjna DBFO Ursus

Wersja standardowa