Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursus m.st. Warszawy
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Biuletyn Informacji Publicznej

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - DBFO Ursus > Menu Podmiotowe > Struktura organizacyjna > Struktura Organizacyjna DBFO Ursus

Struktura Organizacyjna DBFO Ursus

  Drukuj
 

Dyrektor

Elżbieta Chybińska email: echybinska@eduwarszawa.pl
pok.106, tel. 22 2770950

--------------------------------------
Główny Księgowy

Izabella Maliszewska email: izabella.maliszewska@eduwarszawa.pl
pok.105, tel. 22 2770944

--------------------------------------
Prowadzenie sekretariatu

Elżbieta Kłos - specjalista email: e.klos@eduwarszawa.pl
pok.106, tel. 22 2770940

--------------------------------------
Komórka Księgowości

Jadwiga Twarogowska - specjalista email: jtwarogowska@eduwarszawa.pl
pok.110, tel. 22 2770955

Ewa Kotz - specjalista email: e.kotz@eduwarszawa.pl
pok.104, tel. 22 2770947

Katarzyna Kluczak - starszy specjalista email: kkulczak@eduwarszawa.pl
pok.110, tel. 22 2770956

Monika Sobolewska - specjalista email: monika.sobolewska@eduwarszawa.pl
pok.110, tel. 22 2770958

Mateusz Szabelski - specjalista email: mszabelski@eduwarszawa.pl
pok.104, tel. 22 2770959

Karolina Kozłowska - specjalista email: karolina_kozlowska@eduwarszawa.pl
pok. 110, tel. 22 2770946

--------------------------------------
Planowanie, Analiza i Likwidatura

Małgorzata Olechno - starszy specjalista email: molechno@eduwarszawa.pl
pok. 107, tel. 22 2770953

Jolanta Rak - specjalista email: j.rak@eduwarszawa.pl
pok. 107, tel. 22 2770948

Karolina Dobosz - specjalista email: k.dobosz@eduwarszawa.pl
pok. 107, tel. 22 2770945

Beata Łącka - specjalista email: blacka@eduwarszawa.pl
pok. 104, tel. 22 2770960

Agata Cygarowska - referent email: acygarowska@eduwarszawa.pl
pok. 109, tel. 22 2770961

--------------------------------------
Kasa

Ewa Czubak - specjalista-kasjer email: email: e.czubak@eduwarszawa.pl

pok.109, tel. 22 2770951

--------------------------------------
Płace i ubezpieczenia społeczne

Wioletta Górecka - specjalista email: wgorecka@eduwarszawa.pl
pok.121, tel. 22 2770952

Wiesława Szklarska - specjalista email: wszklarska@eduwarszawa.pl
pok.121, tel. 22 2770969

Dominika Woźniakowska - starszy specjalista email: dwozniakowska@eduwarszawa.pl
pok.121, tel. 22 2770949

Agnieszka Wanzke - specjalista email: awanzke@eduwarszawa.pl
pok.121, tel. 22 2770957

--------------------------------------
Kasa zapomogowo - pożyczkowa

Jadwiga Twarogowska - specjalista email: jtwarogowska@eduwarszawa.pl
pok.110, tel. 22 2770955

--------------------------------------
Informatyk

Paweł Jaszczołt email: p.jaszczolt@eduwarszawa.pl
pok. 103, tel. 22 2770943

--------------------------------------
Radca prawny

Dorota Pawłowska email: d.pawlowska@eduwarszawa.pl
pok. 103, tel. 22 2770954

Marta Rdzień-Kowalczyk email: m.rdzen@eduwarszawa.pl
pok. 103, tel. 22 2770954

 
 
Wprowadził Jacek Głażewski 12-12-2007
Aktualizujący Jaszczołt Paweł (Dzielnica Ursus) 12-10-2022
Zatwierdzający Chybińska Elżbieta (Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty) 12-10-2022
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (GP) (Gabinet Prezydenta (GP)) 12-10-2022
Liczba odwiedzin: 4777